Наближається Різдво та Новий рік Дракона, наївний і беззахисний Кролик поступається місцем сильному і зубастому Дракону, що нам, українцям несе незламну віру в нашу Перемогу та могутні сили для її досягнення.
2024 рік буде роком Зеленого дерев'яного дракона.

КУПИТИ ПЛЕД З ДРАКОНОМ
Саму цю дивовижну істоту хтось вважає вигадкою і казкою, хтось - пращурами динозаврів, але якби не було дракон це завжди сильна істота, овіяна міфами і легендами, про драконів існує безліч книг і фільмів, зображення драконів були викарбувані на щитах давніх воїнів та зайняли своє місце в картинах класичних художників.

Драконів кожний народ наділяє своїми властивостями, часто протирічними, але в одному сходяться всі - дракон це довголіття, сила, могутність, хитрість, розум, багатство словом ті риси і властивості, яких бажає собі кожна людина.
Щоб матеріалізувати свої побажання маги радять написати їх на папері та кинути у вогонь чи воду, ми не відмовляємося від досвіду спеціалістів, але іноді може бути можна просто придбати річ з тим драконом, який символізує саме ваші мрії - в нашій колекції є дракончики-дітки, дракони з сердечками з квітами, дракони страшні і агресивні, милі і чарівні - на будь-який смак.

Ми - Перша Креативна Мануфактура PERFECTUS - виробники ексклюзивного одягу і декору з неймовірними 3D принтами одночасно і волонтери, з 26.02.2022 року ми виготовляємо для ЗСУ абсолютно безкоштовний трикотажний і теплий одяг, ми не просто" вираховуємо відсоток на ЗСУ" як це пишуть на різних сайтах, ми допомагаємо нашим захисникам щотижня, за свої кошти та кошти спонсорів і кожні два тижні звітуємо про це на Facebook.

Не кожний може зробити донат на цю справу, але кожний буде купувати подарунки рідним і друзям, хоча б мінімально прикрашати свій дім, ми пропонуємо для цього великий вибір пледів з драконами на всі смаки - пледи з маленькими казковими дракончиками, з великими і брутальними драконами, пледи з китайськими класичними драконами та драконами і сакурою.
У нас ви можете придбати сімейний лук на різдвяну та драконячу тематику, замовити свій класний принт, від класичних футболк, світшотів, толстівок, худі та домашніх костюмів до повноцінного святкового декору - штор, пледів, різноманітних за формою і розміром подушок, постерів та настінних текстильних панно
Своєю покупкою ви зробите свій дім добріше, рідних - радісніше та підтримаєте національного виробника ТМ PERFECTUS

Наприклад ПЛЕД чи світшот з Драконом може:
Символізувати силу та мудрість: Дракон у багатьох культурах представляє силу, мудрість та захист, що робить його потужним символом.
Створювати атмосферу пригод: Дракон - це часто символ пригод та фантазій, тому плед із зображенням дракона може створити атмосферу чарівності в вашому домі.
Додати елемент вишуканості : Зображення дракона може бути чудовим мистецьким елементом, що додасть унікальності вашому інтер'єру (зверніть увагу на панно з драконами).


            Надихати на сміливість: Дракон може символізувати сміливість та впевненість, надихаючи на досягнення великих цілей.
            Захист: У деяких культурах дракон може бути символом великих змагань і також захисту від негативних сил
            Щастя - в багатьох культурах дракон є також символом щастя, достатку, довголіття
Такий плед може бути цікавим та символічним подарунком для тих, хто цінує міфологію, магію та символіку дракона.

Якби не було складно, якби не було важко - Різдвяна казка має бути, і не тільки для дітей, ми всі маємо вірити в щось добре і хороше, в те, заради чого варто жити.

І без зайвої скромності - наша КОЛЕКЦІЯ найкраща, бо зроблена з любов'ю саме до - Різдва та Нового Року, бо ми віримо в дива, віримо в казку і працюємо для здійснення мрій щодня.