Ми - українські унікальні виробники одягу і декору з 3D принтами.
В чому унікальність, спитаєте ви? Адже сьогодні багато компаній пропонують чудові вироби з 3D принтами.

Так, багато, українське виробництво розвивається, і ми впевнені, що недалеко ті часи, коли європейці будуть шукати українську якість, а не навпаки.
Ми працюємо над цим.

1. Ми - сімейний бізнес з максимальною автоматизацією виробництва. Зробити замовлення дуже просто - достатньо вибрати принт або модель, прочитати його опис, зробити відповідні заміри фігури і написати нам всі свої побажання в самому замовленні на сайті
Ніяких зайвих рухів і довгих  розмов з менеджерами і незручний час. Ніяких помилок.
Все точно.

2. Ми робимо неповторні принти. Наша колекція принтів не просто "взята з інету". Ми створюємо власні принти, ми купуємо їх у авторів, допрацьовуємо кожний, щоб став максимально неповторним. Крім того, чи створюмо речі з вашими принтами і навіть найгіршої якості фото або картинку ми можемо довести до стану друку в великому форматі.

3. Ми виготовляємо кожну річ індивідуально на замовлення конкретного покупця, в будь-який час і не обмежуємо вас розмірами "на складі"і терманіми негайно купити "поки є". Неважливо який у Вас зріст чи обхват груді, у нас немає обмежень і стандартів, річ має шитися для людини, а не людина підганяти себе під річ.

4. Ми пропонуємо найбільший в Україні вибір моделей.
Не просто футболки-світшоти, а плаття, топи, спідниці, сарафани, костюми. Не просто пледи і подушки, але і штори, постери на тканині, органайзери, мобільні картини, підголовники і багато інших цікавих речей.

5. Ми цінуємо порядність з обох сторін.
Ніхто не може бути завжди правий, ніхто не застрахований від помилок, ані покупці ані виробники.
В разі виникнення спірних питань вони вирішуються згідно чинного законодавства.

Наші сайти на сьогодні:

donna-misteriosa.com (на порталі пром.юа)
booom-shop.com.ua
3d-exclusive.com.ua
zakupy-na-kanapie.com
Perfectus.com.ua

Консультація Viber +380630577598 або Telegram | Whats App +380989705170