Що ж таке 3D принт на речах? Чи він рухається? Чи він світиться? 
Ні. Рухатися картинки на одзі поки не вміють, але мабуть цей час вже не за горами, і ні, не світиться, світяться люміністцентні фарби, а вони вдень зазвичай блідо-сіро-біло-зеленкуваті і світяться тільки вночі.

Одяг з 3Д принтами яскравий вдень, а ще зранку і ввечері. Він ніколи не линяє, не втрачає своїх кольорів. Чому?
Бо робиться 3Д друк тільки на штучних матеріалах, котон і 3Д принт - несумісні, приблизно як французьке мереживо і боксерські рукавички

Чому на штучному? Бо він не схильний до деформації. Візьміть в руки улюблену котонову футболку, чим старшу тим краще, молживо ви спите в ній. Взяли? Подивіться на текстуру тканини.  Котон люблять за те, що він "дихає", але пористість самої нитки  приводить до того що будь-яка яскрава фарба вимивається з неї. 
Ремарка для любителів "натуральності" - натуральні тканини не мають яскравих кольорів, натуральний нефарбований льон чи вовна, вони бежево-сірі. 
Якщо тримаєте в руках яскраву футболку на якій написано "котон 100%" - на 100% це не котон, а наприклад джерсі чи інша тканина яка на дотих схожа на котон, але на відміну від нього стійко тримає колір.

Або ж на жаль ця яскрава футболочка все одно через кілька зблідне, навіть якщо  містить не менше 50%  синтетичних волокон в складі (в тому числі штучної віскози)

Висновок - в котонових гарно спати, ходити вдома, вдягати як частину  свого луку, але або це спокійні кольори (однотонні футболки, костюми, які також є у нас на сайті) або ця річ зблідне через кілька прань чим навряд покращить ваш настрій..

Якщо Вам потрібна вічно яскрава багатокольорова річ - це тільки і тільки і тільки штучні матеріали, які недосвідчені в тканинах люди називають загально "синтетика"

Синтетика буває різна. Від дешевих "скляних" тканин на яких бодро клепають картинки китайці і які "стріляють" варто тільки взяти в руки до суперкрутих військових тканин (синтетичні, якщо якісні = знососійкі) до теплих варіантів "тринитки" яку на дотик не вдірізняю.ть від котона навіть досвідчені швачки.